AAB Üniversitesi

AAB Üniversitesi

EĞİTİM PROGRAMLARI: Hukuk (4 yıl), Diş Hekimliği (6 yıl), Hemşirelik(3 yıl), Radyoloji, Güvenlik, Avrupa Entegrasyonu, Kamu Yönetimi, Diplomasi ve Siyaset Bilimi, Bankacılık, Finans, Muhasebe, Yönetim ve İdare, İşletme Yönetimi, Pazarlama, Mimarlık, İç mimarlık, Ekonomi, İngiliz Dili, Spor ve Beden eğitimi, Kitle iletişimi, Gazetecilik, Yayın ve Üretim, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım, Bilgisayar Ağları, Telekomünikasyon, Mekatronik, Sosyal Bölümler, Psikoloji (+1 sosyal psikoloji) , Çocuk gelişimi (+sosyal çocuk refahı), Sanat eğitimi, Müzik bilimi (+1 müzikoloji), Resim ve Görsel sanatlar, Moda tasarımı, Grafik Tasarım ve Görsel sanatlar.

AAB Üniveristesi Kampüs Olanakları

Kampüs Olanakları
Fitness
Klinik
Spor Salonu
Sinema
Kafeterya
Konferans Salonu

YÜKSEK LİSANS: (2 yıl) Bankacılık, Finans, Pazarlama, İşletme Yönetimi, Yönetim ve Enformatik, Tasarım Grafiği, Kamu Yönetimi, Diplomasi, Örgütsel ve Sosyal Psikoloji, Sosyal Politikalar ve Çocuk Refahı, Bilgisayar Bilimleri, Kitle İletişimi, Gazetecilik, Beden eğitimi ve Spor, İngiliz Dili, Mimari

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER: Mimarlık Programında lisans eğitimi seviyesinde Ljubljana’daki Design Academy ile birlikte Pécs Üniversitesi / Mimarlık ve Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Yönetimi ile uluslararası işbirliği, daha özel İç Mimari Tasarım Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimar Sinan, İstanbul. Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!