Kosova Üniversitesi Dgs Dikey Geçiş

Kosova Üniversitesi Dgs Dikey Geçiş

Türkiye dışında eğitim almak isteyenlerin ilk seçimlerinden biri olan Priştine Universum Üniversitesi çok sayıda Türk öğrenciyi kabul ediyor. Dünyanın en iyileri arasında girmeyi başarmış olan üniversitede denklik olduğu için dikey geçiş yapabiliyor ve ön lisans diplomanızla eğitiminizi 4 seneye tamamlayabiliyorsunuz. Kosova Üniversitesi Dgs dikey geçiş imkanı sayesinde kariyer hayallerinizi rafa kaldırmamalı ve siz de eğitiminizi tamamlamak için başkent Priştine’ye gelmelisiniz. Bölgenin yaşam koşullarından, konaklama hizmetlerinden ve Türk’lerin de olmasından memnun kalacağınızı, kolay uyum sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

İngilizce destekli bölümlere sahip olan Priştine Universum Üniversitesi, size çok sayıda imkan sunacaktır. Sınavsız ve puansız sadece diploma ile giriş yapılabilmesi en önemli imkanlarından biridir. Senelik eğitim ücretleri de çok düşüktür. 1800 Euro ile 2500 Euro arasında yapacağınız ödeme ile istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti size üniversite ve Kosova’da yaşam hakkında çok daha detaylı bilgiler verecek, merak ettiğiniz soruların cevabını bulmanızı sağlayacaktır diyebiliriz.

Priştine Universum Üniversitesi’nin İdari Yapısı Nasıldır?

Akademik anlamda başarılı ve idealist bir üniversitede eğitim görmek istiyorsanız bunun için Kosova’da bulunan Priştine Universum Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Ülkenin en köklü ve en prestijli üniversitesi olduğunu söyleyebileceğimiz Priştine Universum dikey geçiş imkanıyla da sizin 4 senelik lisans mezunu olmanızı sağlayacaktır. Kosova Üniversitesi Dgs dikey geçiş imkanı için siz de danışmanlık merkezimize gelebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kosova’da uluslararası standartlarda eğitim görebilir ve yabancı kültürleri tanıyarak kendinizi ve dilinizi geliştirebilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi’in akademik işleyişi de son derece düzgündür. Ana yönetim organları Yönetim Kurulu ve Senato’dur. Yönlendirme Kurulu, Üniversitenin etkili kurumsal işleyişi için genel olarak stratejik sorumluluğa sahiptir. Üniversite Senatosu, Üniversitenin en yüksek akademik organıdır. Üniversitenin ana yönetici otoritesi olan Rektör tarafından yönetilmektedir. Rektör, Başkan Yardımcıları ve Üniversite Genel Sekreteri tarafından desteklenir. Üniversitenin Genel Sekreteri, Üniversitenin en yüksek idari ve idari görevlisidir. Üniversitenin her kademesinde etkin, ekonomik ve etkili yönetim için Rektöre cevap verir.

13 Kasım 2008’de, eski Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi Dekanı inisiyatifiyle Prof. Dr. Dr. Myzafere Limanı ve USAID desteği, Priştine Üniversitesi’nde ilk kez bilgi teknolojileri ve iletişim birimini kurmuştur. Bu kurulun herhangi bir özel organizasyon yapısı yoktu, ancak endüstri ve öğrencilere ilgi duyan yeni seçmeli dersler çıkararak çalışma programlarının kalitesinin yükseltilmesine büyük katkıda bulundu. Akademisyenler de pratik çalışmanın zorunlu olduğu, işletmelerde uygulanacak ve 6 AKTS’ye eşdeğer olduğu fikrini önermiş ve desteklemiştir. Bu uygulama, öğrenciler tarafından çok başarılı bulunmuş ve memnuniyetle karşılanmıştır. Kosova Üniversitesi dgs dikey geçiş imkanı da yaratan üniversite sayesinde akademik hayata atılmanın kolaylığını görebilecek ve kendinizi çok daha yeterli hissedeceksiniz.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!