Priştine İşletme Üniversitesi

Priştine İşletme Üniversitesi

OKUL TÜRÜ: Priştine İşletme Üniversitesi (2004)

EĞİTİM PROGRAMLARI: Yönetim ve Ekonomi (BA), Acil Durum Yönetimi (BA), Hukuk, İşletme okulu: İşletme yönetimi, Uluslararası Ticaret, Pazarlama ve İletişim, Bankacılık ve Finans (BA), Güvenlik politikası: İşyeri koruması, yangından korunma, cevre korunması, Cevre ve miras yönetimi,

YÜKSEK LİSANS: Yönetim ve Finans, Acil Durum Yönetimi, Hukuk, Ceza

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER: Kristal Üniversitesi-Tiran, Alexander Musa Üniversitesi Durres, İsmail Qemajli Üniversitesi Vlora, Fon Üniversitesi Üsküp, Struga International University Struga, Lecce Üniversitesi İtalya, American Heritage Üniversitesi ABD, City College London UK, Politeknik Üniversitesi Tiran, Arnavutluk Akdeniz Üniversitesi Tiran, vb. “BIZNES” Koleji Salzburg- Avusturya Cork Irlanda University College, Politeknik Üniversitesi Romanya, Wus Avusturya Üniversitesi ile işbirliği içindedir. “BIZNES” Koleji Yangından korunma ve savunma alanında eğitim ve teknik hizmetlerin sağlanmasında ISO 9001 :2008 standartları sertifikalıdır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!