Prizen Üniversitesi

Prizen Üniversitesi 2006

Kosova’nın şehirlerinden olan Prizen’de Prizen Üniversitesi devlet tarafından desteklenen devlet üniversitesinde Bulunan Fakülte ve Bölümlere Giriş sınavı ile öğrenci kabul edilmektedir. Lise bitirme sınavının %20, Lise diploma notunun %50, Giriş kabul sınavı %30 ortalaması alınır. Kabul edilmiş öğrenciler eğitimlerine başlayabilirler İngilizce olarak sınıf öğretmenliği, Bilgi Teknolojileri ve İletişim, Sınıf öğretmenliği ve Okul öncesi kontenjanı az olduğu için ön kaydınızı önceden yaptırmanız gerekir kabul aşamasından önce yapılacak işlemlerle ilgili olarak, okuyabilirsiniz.

Hukuk, Ekonomi, İş İdaresi, Uluslararası yönetim, İletişim, İngilizce Öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı Sınıf öğretmenliği, Okul öncesi öğretmenliği 4 yıl sürelidir, Arnavutça dili, Alman dili,

Bilgisayar Bilimleri, Bilgi teknolojileri, Tarım, Ormancılık, Cevre Bilimleri, Gıda bilimleri, Beslenme, Tarımsal İşletme yönetimi, Mekansal planlama peyzaj bölümleri 3 yıl sürelidir.

Prizen Üniversitesi

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!