Amerikan European Eğitim Üniversitesi

Amerikan European Eğitim Üniversitesi

OKUL TÜRÜ: Amerikan European Eğitim Üniversitesi (2003)

EĞİTİM PROGRAMLARI: Tıp, Diş hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Laborantlık, İşletme Mühendisliği, Yönetim, İşletme, Ekonomi, Girişimcilik, Muhasebe, Pazarlama, Bankacılık, Finans, Avrupa Ekonomik Entegrasyonu, Bilgisayar Bilimi, Yazılım, Sistem, Veritabanı, Bilgi Sistemi, Ağ ve Telekomünikasyon, Bilgisayar Mühendisliği, Mekatronik ve Yönetimi, Robotik, Bilişim Sistemleri, Hukuk, Uluslararası Hukuk, Kamu Yönetimi, Uluslararası Mühendislik Yönetimi, Ekonomik Kalkınma ve Yatırım Promosyonu, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Siyaset Bilimi, Medya ve İletişim, Enerji Mühendisliği, Entegre Tasarım, Gıda Bilimi ve Teknolojisi.

ÖĞRENCİ HİZMETLERİ: Öğrenci Hizmet Bürosu ve kurumdaki diğer personelin akademik ve idari personeli öğrencilere her öğrenciye ihtiyaç duyduklarında sürekli danışmanlık ve bireysel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Birçok uluslararası kurumun üyesidir ve Avrupa ve Amerika’dan gelen 40’tan fazla uluslararası üniversite ile işbirliği sözleşmesi yapmıştır. Bu anlaşmalar öğrencilerin ve profesörlerin değişiminde, ortak üniversitelerle deneyim alışverişinde bulunmakla bağlantılıdır.

Amerikan European Eğitim Üniversitesi Bölümleri

Lisans Yüksek Lisans
Tıp Entegrasyon ve Avrupa Hukuku
Diş Hekimliği İşletme
Eczacılık Bilgi Sistemleri
Bilgisayar Mühendisliği
Hukuk
Enerji Mühendisliği
Gıda Bilimi ve Teknolojisi
Mimarlık

YÜKSEK LİSANS: Entegrasyon ve Avrupa Hukuku Yüksek Lisans (MA) (CIFE France), Danube Üniversitesi Krems (Avusturya) ‘da İşletme Alanında Master (MBA), çeşitli alanlarda uzmanlık imkânları. Yüksek Lisans (Yüksek Lisans) Bilgi Sistemlerinde (With, İrlanda) ortaklaşa programlardır.

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER: Özel Amerikan European Eğitim Üniversitesi Prishtina, Tiran, Lipjan, Ferizaj ve Prizren’da bulunuyor. Arnavutluk Tiranda 2010 yılında kurulmuş olan Tiran Üniversitesi, Vlora Üniversitesi ve Aleksander Moisiu Durres Üniversite vb. Uluslararası İşbirliği ve Hareketlilik Merkezi, Akademik Gelişim ve Kalite Yönetimi Merkezi, Özel Amerikan European Eğitim Üniversitesi’nde yapılan araştırma faaliyetlerinin sonuçları sağlayabileceği yeni perspektiflerden ve öğrenme yöntemlerinden oluşturur.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!