Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hayaliniz Hukuk okumaksa ve bu hayali düşük puanlarınız sebebiyle ülkemizde gerçekleştiremiyorsanız, yurtdışında hukuk okuyabilirsiniz. Türkiye’den çok daha iyi şartların sunulduğu ve Uluslararası alanda tanınırlığının yüksek olduğu Priştine Universum Üniversitesi, Hukuk okumayan öğrencileri bekliyor. En iyi hukuk eğitimlerinden birini veren üniversite bu nedenle Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi denildiği zaman ilk sayılan ünivesitelerden biri oluyor. Başkent bölgesinde yer alan okulun geniş sosyal olanakları, global vizyonu ve akademisyenleri nedeniyle Türk öğrencilerinin de son yıllardaki tercihi olduğunu söyleyebiliriz. Hukuk okuma hayallerinizi ertelemeden siz de bu sene başvuru süresini kaçırmadan evraklarınızla Priştine Universum Üniversitesi’nin hukuk bölümüne başvurabilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz sizlere Hukuk okumanın artılarını, Priştine Universum Üniversitesi’ne gittiğiniz zaman sizi nelerin bekleyeceği ve benzeri konularda sizi aydınlatacaktır. Böylece kolaylıkla uyum sağlayacağınız ülkeye mesafe olarak da uzak olmadığınız için istediğinizde gidip gelebileceksiniz. Vize istemeyen Kosova sadece 1 saatlik uçuş mesafesinde olduğu için öğrenciler için büyük şanstır. Sadece öğrenciler değil, öğrencilerin aileleri de istedikleri zaman ülkeye gidebilmektedir. Hukuk dışında Priştine Universum içerisinde tercih edebileceğiniz diğer bölümler de İnşaat Mühendisliği, Matematik, Felsefe, Metalurji Mühendisliği, Psikoloji, Mimarlık, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerdir. Özellikle Hukuk Fakültesi’nin çok fazla Türk öğrenci tarafından rağbet gördüğünü söyleyebiliriz.

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi için vereceğiniz ücretler de diğer üniversitelerle kıyaslandığı zaman çok uygundur. Senelik sadece 1800 Euro ile 2500 Euro arasında bir ücret almaktadır. İyi bir hukukçu olacağınız şekilde sizi eğitecek olan ve uzman akademisyenlerle çalışma imkanı sunan üniversite kayıt koşullarını ve aşamasını da kısa sürede halledebileceğiniz şekilde yapmaktadır.

Priştine Universum’da Hukuk Okumanın Avantajları Nelerdir?

Priştine Universum Üniversitesi içerisinde Hukuk okumanın en büyük avantajı bölümün İngilizce destekli olmasıdır. Yani kendi dilinizde eğitim görebilecek ve kolaylıkla okula, eğitime adapte olabileceksiniz. Hukuk okumak isteyenlerin çoğu yabancı dilde zorlanabileceğini düşündüğü için vazgeçmiştir. Oysa Priştine Universum size çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için kayıt işlemlerine başlamalısınız. Hukuk okumanın bir diğer avantajı da dikey geçiş imkanıdır. Yani adalet meslek yüksekokulundan iki senelik ön lisans diploması aldığınız zaman denklik olarak bu ön lisans diploması geçerli olduğu için sizin dikey geçiş işlemleriniz kabul olacaktır. Böylece Hukuk okumak için büyük bir avantaj elde etmiş olursunuz. Ayrıca sizi sınava sokmayacak olan üniversite başka bir yeterlilik de aramayacaktır.

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi için başvuracağınız Priştine Universum Üniversitesi’ne mezuniyet belgenizi, transkriptinizi ve ikametgah ile pasaportunuzu vermeniz yeterlidir. Üstelik senenin 12 ayı boyunca istediğiniz zaman dikey geçiş yapabileceksiniz. Siz de Hukuk Fakültesi hayallerini ertelememek istiyorsanız danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için elinizi çabuk tutarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz diyebiliriz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!