kosova riinvest üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

Kosova Riinvest Üniversitesi

Kosova Priştine’de Riinvest Üniversitesi merkezi İngiltere’dir. Riinvest Üniversitesi Staffordshire İngiliz devlet üniversitesinin bir koludur. Birleşik Krallık’ ta Staffordshire kasabasında yer alan Staffordshire üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur. 16.000 öğrenci eğitim görür. Üniversite 2 ana üniversite binası ve kampüsü ile 4 tane daha küçük Kampüsler Stoke-on-Trent, Staffort, Lichfield ve Shrewsbury’dedir. Kosova Riinvest Üniversitesinden 3 yıllık lisans bölümlerinde teoriyi işin gerçek dünyasında uygulama şansı ile, gelecekteki istihdam olanakları bulacak, Dolaysıyla mezunlar İngiltere diploması alırlar. İngiltere’de küçük ve büyük işletmecilerin, Staffordshire üniversitesi

Riinvest Üniversite Kampüsleri

Kampüsler
Yakova
Farizovik
Stoke-on-Trent
Staffort
Lichfield
Shrewsbury

Bölümler; İşletme, Ekonomi, Hukuk, Pazarlama yönetimi, İş dünyası ve İnsan Kaynakları yönetimi Lisans eğitimleri için, MBA, Finans MBA, Yüksek lisans olarak Pazarlama, İnsan kaynakları yönetimi

Üç yıllık bir dersten bir yıl alıp teoriyi işin gerçek dünyasında uygulamaya koyma şansını veren bir yerleştirme yapmayı seçebilirsiniz. Birçok yerleşim öğrencisi, bunun gelecekteki istihdam olanaklarına yol açtığını bulmuştur. 50 den fazla Kosovalı İngiltere’de Yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış, aynı Türkiye’den gidenler gibi toplumumuzda fark yaratarak özel ve kamu sektöründe dünyanın her yerinde iş olanakları bulunur. Eğitim kalitesinde ve öğrenci kalitesini değiş-tokuş yapan eğitim görevlisi Doçent ve prof.dr. kampüslerden karşılanır.

Riinvest Üniversitesi Staffordshire Üniversitesi Birleşik krallık Diploması veriyor.

Üniversite eğitimi

Sıkça Sorulan Sorular

 

Riinvest Üniversitesi'nde, Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen standartlara göre modern bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Eğitim Avrupa kriterlerine göre belirlenmiştir. Üniversite, mezunlarına Bologna standardına göre tüm AB ülkelerinde geçerli olan bir mavi diploma vermektedir.

Riinvest Üniversitesi bölümleri , öğrencilere sunulan imkanla 1800 Euro ile 2500 Euro arasında bir ödeme istenerek desteklendi.


Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!